Master Key

System Master Key stosowany jest w dużych obiektach, ale i w prywatnych domach, mieszkaniach,  klinikach czy sklepach. To powszechnie dostępne systemy, często wybierane przez nowoczesnych i praktycznych użytkowników. Dlatego nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, również zajęła się projektowaniem, instalacją oraz serwisowaniem systemów Master Key.

System Master Key – jeden klucz i zero problemów

System Master Key pozwala na ograniczenie ilości kluczy, używanych do zamykania zamków w drzwiach, co niewątpliwie zwiększa znacznie funkcjonalność i komfort użytkowania. Standardy ludzi sukcesu  rosną a wraz z nimi ich wymagania i potrzeba poczucia komfortu oraz bezpieczeństwa. Firma CEZAR oferuje takim klientom możliwość wykonania indywidualnego projektu Master Key, montażu urządzeń, serwisu oraz dorobienia kluczy, dopasowanych do ich potrzeb.

Klucze-warszawa.pl – Master Kay – jeden klucz do wszystkich zamków

Nowoczesne systemy Master Key mogą obejmować małe ilości drzwi z niewielką liczbą kombinacji lub duże systemy, zawierające wiele różnych struktur. Wszystko zależy od wymagań użytkownika. Doradzamy, jak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszego klienta. Jesteśmy w stanie zaprojektować odpowiedni system, który następnie – jeśli zajdzie taka potrzeba – będzie można rozbudować lub zmodyfikować. System Master Key znajduje zastosowanie w pojedynczych drzwiach – z dwoma zamkami – „ujednolicając ‘’je pod jeden klucz. Może także – w sytuacji, gdy mamy drzwi z dwoma lub trzema zamkami, do tego schowek czy piwnicę – ograniczyć liczbę kluczy z 4-5 do jednego. To właśnie magia Master Key!

SYSTEM MASTER KEY – KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Masz domek na działce, gabinet, biuro, warsztat lub sklep? Nie komplikuj sobie życia! Nie musisz myśleć o niezliczonej liczbie kluczy! Nosić ich całe pęki! Na te obiekty również można rozszerzyć system Master Key, ograniczając ilość kluczy z kilku – kilkunastu do jednego! Oddając klucze pracownikom biura nie martw się już o bezpieczeństwo pomieszczeń, do których nie chcesz, by się dostali. Klucze w systemie Master Key –  przeznaczone dla nich – otworzą tylko pomieszczenia, do których mają zakodowane prawo dostępu.

Projektowane przez nas systemy Master Key oparte są na wkładkach firm:

DOM POLSKA, ABLOY, EVVA, WILKA, TITAN, LOB, GEGE czy ASSA.

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty, pozwól, że zaproponujemy Ci bezpłatną wizytę naszego specjalisty, który zapozna Cię dokładnie z działaniem Systemu Master Key i doradzi Ci optymalne rozwiązanie.

Master Key jest krokiem w bezpieczną przyszłość, szansą na lepsze jutro, którą pomożemy Ci wdrożyć w życie!