O firmie

Firma CEZAR działa nieprzerwanie na rynku zabezpieczeń drzwi od 1995 roku – gwarantem jakości naszych usług jest zatem, przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Z roku na rok rozszerzamy naszą działalność. W zakresie naszych usług znalazło się również dorabianie kluczy do mieszkań, samochodów, sejfów, skrzynek pocztowych i wielu innych zamknięć. Nasze działania starają się nadążać za rozwojem światowej technologii i dlatego w ich sferze znajduje się między innymi projektowanie oraz wdrażanie supernowoczesnych systemów Master Key, ułatwiających na co dzień funkcjonowanie milionom ludzi.

KLUCZE-WARSZAWA.PL – TECHNOLOGIA XXI WIEKU

Dorabianie kluczy kojarzy Ci się z widokiem małego kantorka z maszyną do kopiowania kluczy? Dla nas to już zamierzchła historia – my jesteśmy w XXI wieku, a może nawet go wyprzedzamy. Działamy w nowoczesnej technologii:

  • Ujednolicamy wkładki
  • Kodujemy klucze samochodowe
  • Odtwarzamy zagubione klucze do zamków
  • Wdrażamy zaprojektowane przez nas ultranowoczesne Systemy Master Key

KLUCZE-WARSZAWA.PL – NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Inwestujemy w najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt, by dorównać europejskiemu poziomowi usług. Świadomość klientów rośnie a wraz z nią ich wymagania – musimy nadążać za nimi, jeśli chcemy się utrzymać w najlepszej lidze usług. Dlatego też inwestujemy w nowoczesny sprzęt. Pracujemy na urządzeniach komputerowych, takich jak na przykład UNOCODE czy QATROCODE. Posiadamy maszyny i przystawki do dorabiania wszelkiego rodzaju kluczy – pionowych, poziomych oraz zasuw jedno lub dwu piórowych. Od czasu, gdy zaczęliśmy naszą działalność w stolicy, dorobiliśmy dziesiątki milionów kluczy do mieszkań, domów, biur, samochodów, sejfów, skrzynek pocztowych i wielu innych zabezpieczeń. Pomogliśmy milionom mieszkańców Warszawy. Ciągle uczymy się i rozwijamy, tak by potrzeby klientów nigdy nas nie zaskoczyły. Klucze do zamków dorabiamy z pasją.

Jesteśmy dla naszych klientów w Warszawie, przy ulicy Leona Kruczkowskiego 12A

poniedziałek – czwartek

900 – 1700

piątek

900 – 1600

oraz pod numerem telefonu  605 50 22 22

Nasze pogotowie zamkowe

czeka na Państwa zgłoszenie 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku

tel.  601 15 16 17