Do auta

Podobno klucze samochodowe gubią najczęściej kobiety. To one, zajęte zawsze tysiącem spraw, wrzucają je nieopatrznie do kanałów burzowych, zostawiają w innej torebce lub w kawiarni. Mężczyznom zdarza się to również – na stacji benzynowej lub w biurze. Te małe, niepozorne kluczyki lubią po prostu się gubić. I nie tylko te samochodowe. Podobny los spotyka motocyklowe, od motorowerów, quadów czy maszyn budowlanych. W takich sytuacjach gorączkowo zastanawiamy się co robić i do kogo zwrócić się po pomoc. To proste! Do specjalistów, czyli do nas! Dorabianie kluczy Warszawa zawsze gotowe do pomocy.

Klucze SAMOCHODOWE I NIE TYLKO

Nasi specjaliści nie tylko awaryjnie otwierają zamki, ale również dorabiają klucze zarówno do zamków w drzwiach aut, jak i do stacyjek samochodowych a także do wszelkich urządzeń, zamontowanych w pojazdach, takich jak na przykład:

  • haki holownicze,
  • bagażniki dachowe (thule),
  • zamocowania dla rowerów czy nart,
  • schowki,
  • korki wlewu paliwa,
  • blokady samochodowe typu Bearlock, Dipol,
  • blokady kierownicy.

Koparki, wózki widłowe czy dźwigi – dorobimy kluczyki do każdego pojazdu, który posiada zamek, nawet, jeśli nie masz oryginalnych kluczy. Wykonamy wówczas  nowe kluczyki, na podstawie zamka lub kodu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! W przypadku zagubienia kluczyków samochodowych jesteśmy w stanie sprawnie i fachowo dorobić i zakodować nowe klucze. Nasi wykwalifikowani serwisanci otworzą zamek, zdemontują go, nie uszkadzając niczego i zamontują nowy. W ramach tego typu usług naprawiamy również zamki samochodowe po włamaniu lub po prostu zużyte, a jeśli nie jest to już możliwe, oferujemy całą gamę nowych zamków, które jesteśmy w stanie przystosować, przekodować i ujednolicić pod dany klucz, tak by wymiana wszystkich zamków i stacyjki nie była konieczna i by klient nadal mógł używać tylko jednego klucza. Jeśli niezbędna będzie jednak wymiana stacyjki, to nową jej wersję przekodujemy pod klucz od zamków lub odwrotnie zamki pod klucz od nowej stacyjki. Jeśli posiadasz klucz z immobiliserem, to również zajmiemy się jego przekodowaniem. Dorabianie kluczy Warszawa to informacja, gdzie można dorobić klucz.

KLUCZE-WARSZAWA – POMOC NA WYSOKIM POZIOMIE!

Wykonujemy naprawy nie tylko wkładów do zamków czy stacyjek, ale także usuwamy wszelkie uszkodzenia, jakie zakłócają sprawne funkcjonowanie tych istotnych w pojeździe elementów, czyli zamków wewnętrznych drzwi, mechanizmów blokad czy mechanizmów stacyjek. Posiadamy ogromny asortyment kluczy i zamków, najbardziej znanych i renomowanych producentów. Dysponujemy również wyjątkowo nowoczesnym sprzętem, opierającym swoje działanie na najnowszych na świecie technologiach. A wszystko po to, by sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Działamy rzetelnie, sprawnie i w konkurencyjnych cenach! Sprawdź!