Do domu

Tempo życia w wielkiej metropolii sprzyja sytuacjom takim, jak gubienie osobistych przedmiotów – na ogół są to drobiazgi, a wśród nich wiodą prym – klucze mieszkaniowe.W nieuwadze i pośpiechu gubimy to, co niezmiernie ważne, klucze – dostęp do swojego lokum, a w nim do ważnych dokumentów, pieniędzy czy lekarstw. Ale Warszawa to także rozwijające się miasto, w którym przybywa mieszkań, domów – każde drzwi to zamek, a każdy zamek, to klucze. Dodatkowy komplet kluczy w naszym zakładzie, to tylko kilka minut, ponieważ pracujemy na najlepszych maszynach i szanujemy czas naszych klientów!

Klucze-warszawa.pl – dorabianie kluczy do mieszkań Warszawiaków

Nasza firma CEZAR, z 20 letnią renomą, prowadzi serwisy najlepszych marek na rynku drzwi i zabezpieczeń do nich. To wyroby z najwyższej półki. Wymusza to na nas najlepsze standardy usług, w tym również w zakresie dorabiania kluczy do mieszkań. Nie stosujemy półśrodków ani słabych gatunkowo materiałów – dla nas profesjonalizm, rzetelność i lojalność względem klienta są najważniejsze. W produkcji kluczy korzystamy z najtrwalszych surówek, renomowanych firm, takich jak SILCA, JMA czy EXPRES oraz oryginalnych surówek producentów zamków i wkładek, takich jak  DOM POLSKA , GERDA,  LOB,  WILKA,  DIERRE,  TITAN,  GAMET, WITEX,  LA PORTE,  DELTA,  ZBIGMET,  ISEO,  GEGE,  KABA, CR,  MOD DEP, SECUREMME, MOTTURA, SAB, SKARBIEC,  JANIA,  ABUS,  CISA , NEMEF, KFV, GU, SOBINCO, REYNAERS, MCM, MUL-T-ILOCK, GARDESA, JUWENT, DREW-STAL, J&W, FAB, ASSA, ABLOY, SISO, VIKAMET, SIAS, ROM, BODA, KASTA, WINKHAUS, DOMINETczy MAUER. Nasza Firma ma autoryzację producentów zamków takich jak ABLOY, DIERRE, EVVA WILKA, LOB, DOM  POLSKA, GERDA, GEGE czy ISEO. Pracujemy zatem z najlepszymi, z autoryzacją najlepszych i dla najlepszych!

KLUCZE-WARSZAWA.PL – NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Nasze klucze nie zablokują się ani nie złamią w zamku lecz będą służyć klientom niezawodnie, przez wiele lat. Pracujemy tylko na sprawdzonym, nowoczesnym sprzęcie, a dorabiane przez nas klucze do zamków są wykonane z niezwykłą precyzją. Posiadamy uprawnienia, pozwalające nam dorabiać klucze do drzwi o profilu zastrzeżonym, na podstawie karty bezpieczeństwa, wydanej przez producenta, a w przypadku braku klucza jedynie na podstawie kodu.

Ogromny asortyment, jakim dysponujemy w żaden sposób nie da się w skrócie opisać. Jednak zawsze w przypadku pytań, wątpliwości czy awarii służymy pomocą, radą oraz wsparciem technicznym. Czekamy na Państwa telefony i wizyty!